Astropay Nedir?

2
157

astropay

Güvenli Internet ortamında birçok kullanıcı parasal alışveriş işlemlerini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde tamamlamak ister. Ancak son zamanlarda yaşanan tuzak siteler, güvenilmez ödeme yöntemleri, Kredi kartı dolandırıcılığı gibi çeşitli kötü düşünce sahibi siteler nedeniyle artık kullanıcılar içinde para olan banka kartı veya Kredi kartını öyle her yerde gelişi güzel kullanmamaya özen göstermektedir. Hal böyle olunca da birçok alışveriş sitesi ve parasal işlem yapılan site de alternatif ödeme seçenekleri ile anlaşma yapmak zorunda kalmıştır. İşte bu ödeme yöntemlerinin başında da Astropay ön ödemeli kart sistemi gelmektedir.

astropay kartAstropay nedir? diye sorguladığımızda öncelikle bu ödeme yönteminin üzerinde sanal pin kodu olan bir ön ödemeli kart sistemi olduğunu bilgisi karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde başta bahis sitelerinde olmak üzere birçok alışveriş yapılan online sitelerde de Astropay ile ödeme seçeneğini görebilirsiniz. Astropay yöntemi ödemelerinizi ve kişisel tüm bilgilerinizi daha güvenilir bir hale getiren ve 3. kişilerle paylaşmadan alışveriş yapmanıza sağlamlık katmaktadır.

Astropay ön ödemeli kartın çeşitli bakiye miktarları bulunmaktadır. Astropay almak için öncelikle kendi sitesi ve bu işi yapan güvenilir bayi sitelerinden işlem görmeniz gerekiyor. Sahte sitelerde ödemelerinizi kaptırabilir ve mağdur olabilirsiniz. Alışveriş yapacağınız sitelerde ” https ” özelliği yoksa, bu tür siteleri arama motorlarında araştırarak hakkında şikayet veya kötü yorum varsa sağlamlığını kısa sürede teyit edebilirsiniz. Astropay kart almak için kredi kartınız ile veya banka havale yöntemi ile ; 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, $500 şeklinde gitmektedir. Ödeme gücünüze göre kendiniz belirleyeceğiniz limitçe Astropay kartı alabilir ve güvenle işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirebilirsiniz. Astropay yöntemi ile tüm sitelerde kolaylıkla ve sorunsuz işlem görebilirsiniz. Öncelikle Astropay kartınızın pin kodunu elinize aldığınızda kesinlikle bir yere yazmayın veya birisiyle paylaşmayın. Çünkü kullanıldığında geri dönüşü olmayan bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Astropay Kart

Astropay pin kodunu alışveriş sırasında istenilen bölüme yazmanız yeterli olacaktır. Bir nevi kontörlü harcama sistemi de diyebileceğimiz bu yöntem sayesinde güvenle alışverişlerinizi tamamlayabilir ve hiçbir şekilde Kredi kartı bilgilerinizi de paylaşmamış olursunuz. Aynı zamanda Kredi kartından fazladan çekilen paralar gibi bir durumla da karşılaşmazsınız.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here