Bu Hafta Vizyona 6 Yeni Film Girecek

0
154

1 Haftada 6 farklı yabancı film vizyonumuza girecektir , 53. Altın Portakal Film Festivalinde en iyi film ödülünü alan , Türk oyuncu Yeşim Ustaoğlu’nun yönetmekte olduğu  Funda Eryiğit , Ecem Uzun , Serkan Keskin , Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık’ın rol aldığı ” Tereddüt” de izleyiciler ile buluşacak filmlerden birtanesidir.

1 . Alemde 1  Gece  Filmi

Barış Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı  Aydemir Akbaş ve Ömer Gecü , Beyti Engin , Bülent Alkış’ın oynamakta olduğu  “Alemde 1 Gece”  yakında vizyonlarda.

gece-filmi

2 . Aptallar Çetesi 

aptallar-cetesi-filmi

Jared Hess’in yönetiminde olduğu Aptallar Çetesi filmi yakında vizyonlarımızda olacaktır. Oyuncuları ( Zach Galifianakis,Owen Wilson,Kristen Wiig ile Kate McKinnon ) olan Aptallar Çetesi ( MasterMinds ) , Abd tarihinin en büyük soygununu gerçekleştiren bir çeteyi anlatmaktadır. Filmin çok ses getireceğini belirttiler sinema severler tarafından merakla bu film beklenmektedir.

3. Zuzula ; Cinler Alemindeki Karanlık Kabus

zuzula-film

Kemal Özdemir’in yönettiği  ( Canan Ünal , İnanç Akbulut , Fatih Selim Emek , Tuğba Şakar ) oynadığı Zuzula filmi sinema severlerle yakında buluşuyor. Merakla beklenen bu korku filmi Türkiye tarihinin en korku dolu filmi olacağı söylenmekte.

4. Sen Sağ Ben Selamet

sen-sag-ben-selamet

Yönetmeni Ersoy Güler olduğu Sen  Sağ Ben Selamet Filminin oyuncu kadrosu   ( Ufuk Özkan, Burçin Bildik, Tuvana Türkay , Lale Başar ) bu şekildedir. Müebbet hapis cezasına çarptırılan bir mahkum ile aynı tahliye aracına bindirilen tahliyesine iki gün kalan Selamet’in tahliye aracında başlayan macerasını anlatmaktadır.

5 . Oldu Mu Şimdi 

oldumu-simdi-filmi

Kenan Öztürk yönettiği  ve ( Yavuz Seçkin, Orhan Aydın, Seda Güven ile Serkan Şengül  )’ün oynadığı Oldu Mu Şimdi filmi yakında sinema severlerle buluşacaktır. Hayatı boyunca yanlış anlamalardan dolayı başı derde giren  Yaşar , bir yanlış anlamayla birlikte hapise girer . Hapiste tanıştığı arkadaşı ile dolandırıcılık yaparlar ve tekrar hapise düşerler.

6. Tereddüt Filmi 

Tereddüt-filmi

Yeşim Ustaoğlu’nun yönetiminde olduğu Tereddüt filminin oyuncu kadrosu ( Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ,Okan Yalabık ) bu şekildedir. Şehnaz karakterinin 30 yaşlarında bir kasabada mecburi görev olarak Psikiyatrilik yapmaktadır. 16 yaşında zorla evlendirilen Elmas’ın hayatı ise bunaltıcı sorumluluklarla geçmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here