Ciprobet Şikayet

0
129

Site kullanım esnasında yaşanabilecek her türlü şikayet sebebi ve itirazların site canlı destek hizmetine en kısa sürede bildirilmesi gerekiyor. Ciprobet şikayet ve itirazlarının iletiminde kullanılacak olan canlı destek hizmetinin yükünü hafifletecek müşteri hizmetlerinin de adres bilgisinin site iletişim menüsü altından verildiği bildiriliyor. [email protected] adresiyle her türlü itiraz ve şikayet siteye gönderilebiliyor.

Ciprobet Canlı Destek

Site ana sayfası ve diğer sayfaların sağ alt bölümünde varlığı göze çarpan canlı destek hizmetinin sitede 7/24 bulunduğu bildiriliyor. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi hatırlatılan canlı destek sayfasında bu hesapların adreslerinin de verildiği gözlemleniyor. Canlı destek hizmetiyle görüşme başlatabilmek için her hangi bir bilginin girilmesi gerekmiyor. Siteyi inceleyerek üye olmayı düşünen kullanıcıların bilgi almakta kullanabileceği iletişim birimi olan canlı desteğin sitenin verdiği en önemli işlem birimi olduğu söylenebilir.

 

Ciprobet Para Çekme

  1. Bitcoin
  2. Webnakit
  3. Neteller
  4. Skrill  – Moneybookers

Site tarafından verilen para çekme seçeneklerinin ve bunlara ait şartlar ve koşulların bildirildiği kurallar menüsündeki ödeme ve para çekme sekmesinde verilen bilgilerin tümünün sadece İngilizce dil desteğiyle verildiği gözlemleniyor. Para çekme limit ve süre bilgileri gibi önemli ayrıntıları sitede Türkçe olarak almanın mümkün olmadığı anlaşılıyor. Bu bilgilerin temini ve anlaşılabilir açıklamalarını alabilmek için sitede bulunan canlı destek hizmetinin işlem yaptığı anlaşılıyor. Site tarafından verilen para çekme seçeneklerinin hiç birinden sitenin işlem ücreti almadığı, banka ya da kart yöntemlerinin kendilerinin işlem ücreti alabileceği için bu bilginin ilgili yöntem üzerinden alınması gerektiği hatırlatılıyor.

Ciprobet Yeni Giriş Adresi

Ülkemizde geçerli olan ve uygulanan kanunlar çerçevesinde ilgili kurumlar tarafından erişim adreslerine konan engel yüzünden giriş adresini değiştirmek zorunda kalan sitenin yeni giriş adresi olarak ciprobet7.com adresini bildiriliyor. Verdiği otun ve bahis seçeneklerinin türlerini bile Türkçe olarak vermeyen sitenin bu konuda eksiklikleri bulunuyor. Ana sayfadan verilen bazı bilgilerin de Ciprobet güvenilir mi? sorusuyla ilgili oldukları ve güvenilirliği ispat amacıyla verildikleri düşünülüyor. Luckyland N.V. gibi tanınmış bir firmanın tescilli ürünü olan site; 1668/JAZ numaralı Curaçao hükümeti bilgisi dahilinde verilmiş olan lisansı kullanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here