Grosbet Şikayet

1
213

Sitenin yapmakta olduğu bazı uygulamaların Grosbet şikayet adı altında ortaya çıktığı gözlemleniyor. Bu konuların başında geldiği gözlemlenen reklam içerikli cep telefonu kısa mesajlarının, site tarafından uygulanan reklam yönteminden kaynaklandığı biliniyor. Siteye yeri üye kazandırma amacıyla ve mevcut üyelerinin daha fazla işlem yapmaları için siteyi hatırlatmakta kullanılan kısa mesajların, yoğunluğuna göre şikayet sebebi olduğu gözlemleniyor.

Grosbet Canlı Destek

Site ana sayfasında alt sağ bölümünde varlığı gözüken site canlı destek hizmetinin hızlı ve eksiksiz işlem yaptığı görülüyor. Kişisel bilgiler verilerek bağlanılan site canlı destek birimine 7 gün 24 saat bağlantı gerçekleştirmek mümkün oluyor. Verdiği iletişim seçeneklerinden en faydalı ve en işlevsel seçenek olan canlı desteğe kolay erişme ve hızlı yanıt alma imkanı sayesinde kullanıcılar sorunsuz bir bahis sitesinde işlem yapma olanağı elde ediyor.

 

Grosbet Para Çekme

Banka Havalesi

Çekim kurallarında para çekme işlemleriyle ilgili bilgi veren sitenin konu hakkında verdiği bilgiler; para çekme taleplerinin ortalama 3 dakika içerisinde site ilgili birimine iletildiği, bir seferde çekilebilecek en az tutarın 200 TL olduğu ve 24 saat içerisinde verilecek para çekme taleplerinin en fazla 3 kere verileceği şeklinde oluyor. Her bir para çekme talebi arasında en az 2 saat geçmiş olması gerekiyor. Siteye para yatırdıktan sonra çekim işlemi yapana kadar 2 saat geçmiş olması ve yatırılan paranın sitede kullanılmış olması gerekiyor.

Grosbet Yeni Giriş Adresi

Kurulmuş olduğu günden bu yana bir kez giriş adresini değiştirmiş olan sitenin şu anda kullanmakta olduğu yeni giriş adresinin grosbet1.com olduğu bildiriliyor. Site ziyaret edildiğinde sayfanın en üstünde verilen bilgilendirici bar’da yeni giriş adresi ve girilen adresin doğru olduğundan emin olunması gerektiği hatırlatılıyor. Dolandırıcı oluşumlara karşı kullanıcılarını uyaran sitenin giriş adresi ile açılan sayfa adresinin birbirinin tutması gerektiği hatırlatılıyor. Canlı destek hizmetiyle kullanıcılarını bilgilendiren sitede verilen bazı bilgilerin ise Grosbet güvenilir mi? sorusuna yanıt amaçlı verildiği anlaşılıyor. SRL Costa Rica company ID ‎‎‎‎‎‎3-102-694-758 bilgisi dahilinde güvenilirliği ispatlanan sitenin kayıtlı adresi; 103 Sham Peng Tong Plasa Victoria Mahe Seychelles olarak bildiriliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here