Ossobet Şikayet

0
156

Osobet sitesi de müşteri memnuniyetine önem veren ve bu sebeple birçok iletişim seçeneği sunan bir sitedir. Aynı zamanda fiziki adresini de iletişim sekmesinde paylaşmıştır. Ossobet şikayet yöntemleri içerisinde ilk olarak sitede bulunan call center hattından bahsedebiliriz. Belirtilmiş numarayı 7/ 24 kullanmanız olağan. Bununla beraber, destek e- maili de kullanıcıların yardımına sunulmuştur. Sitenin sosyal medyada da Facebook ve Twitter alanında aktif olduğunu da aktarmamız mümkün. Son olarak bir de, pek tabii canlı yardım hattı bulunmaktadır. Tüm yöntemler aynı şekilde 7/ 24 açık ve tüm soru, şikayet ve önerilere açıktır.

Ossobet Mobil

Ossobet sitesinde, mobil versiyona geçiş için bir kısa yol ya da sekme bulunmamaktadır. Doğrudan mobil cihaz kullandığınız takdirde, mobil siteye geçiş yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda bunun için bir uygulama indirmenize de gerek yoktur. Doğrudan bahis sitesini telefonunuz üzerinden kullanabilir, dilediğiniz zaman ve yerde tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız da sitede yer alan iletişim seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ossobet Para Çekme

  1. Bank Transfer
  2. Visa, MasterCard
  3. Neteller
  4. Eco
  5. Visa Electron

Bahsedilen bu yöntemleri 7/ 24 kullanabiliyorsunuz fakat  aynı gün yatırım yaptıysanız çekim talebi veremiyorsunuz.Bununla beraber gün içinde maksimum 2 kez çekim talebi verebilirsiniz. Ana paranız üzerinden çekim yapacaksanız, paranızı bir kez 1.55 oranında çevirmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler haricinde sitede para çekme yöntemleri ile ilgili bilgi verilmemiştir. Bu yüzden biraz önce de belirtmiş olduğumuz iletişim alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Ossobet Yeni Giriş Adresi

Ossobet sitesinin giriş adresi de birçok site gibi değişebilir. Bu gibi durumlar için de sitede yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.  İlk olarak ana sayfada da belirtildiği gibi Twitter ve Facebook hesaplarını takip ederek, gelişmeleri görebilirsiniz. Bununla beraber diğer alternatiflerden biri ise,call center hattı. Site kapansa dahi bu şekilde de kısa sürede bilgi alabilirsiniz. Bunun haricinde bir de e- mail adresini kullanabilirsiniz. Güncel siteyi doğru yerlerden öğrenmek Ossobet güvenilir mi hususunda da önemlidir aynı zamanda.     O yüzden Ossobet60. com adresini şu an için kullanmanız gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here