Ottobet Şikayet

0
157

Ottobet sitesi kapsamında iki ana iletişim yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki sitede yer alan ortaklık, hesap ve müşteri hizmetleri konularına göre ayrılmış bilgi mailleri bulunmaktadır. En önemli Ottobet şikayet yöntemi ise, Skype olarak bilinmektedir. Sitede yer alan iletişim yöntemlerini bize ulaşın kısmından sizler de detaylıca görebilirsiniz.Ayrıca sitede belirtilmişbirde canlı destek yöntemi bulunmaktadır. Sesli ya da yazılı olarakSkype aracılığıyla  iletişim sağlayabileceğiniz gibi canlı desteği de kullanabilirsiniz..

Ottobet Mobil

Ottobet sitesinin bir, mobil uygulaması bulunmamaktadır. Bu yüzden sitenin şu an kullanmış olduğu giriş adresi üzerinden mobil siteyi de kullanabilirsiniz. Sitenin giriş adresi, Ottobet360. com olarak bilinmektedir. Mobil siteyi de sitede kısa yol olmasa da bağlantı adresinin başına m harfini ekleyerek mobil siteye bağlanabilirsiniz.Sitede yer alan tüm oyunları mobil siteden de istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Aynı zamanda üyelik işlemlerinizi halledebilir ya da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ottobet Para Çekme

Para çekme ya da yatırma yöntemleri ile ilgili sitede herhangi bir bilgi maalesef yer almamaktadır. Bunun için ana sayfada yer alan canlı destek hattından yararlanabilirsiniz. Ya da aynı şekilde ‘bize ulaşın’ kapsamında yer alan e- mail, Skype gibi yöntemleri de kullanabilirsiniz. Ottobet sitesinde aslında ödemeler şeklinde bir sekme bulunmaktadır fakat şu an için içerisinde bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yüzden bahsetmiş olduğumuz iletişim yöntemlerini kullanarak öğrenebileceğiniz gibi, hesabınız üzerinden de gerekli ve detaylı bilgileri görebilirsiniz.

Ottobet Yeni Giriş Adresi

Ottobet sitesinin de bağlantı adresi zaman içerisinde tıpkı diğer bahis sitelerinde de olduğu gibi değişkenlik gösterebilir. Bunun en büyük nedenlerinden biri bildiğiniz üzere BTK yasaklamalarıdır. Bu yüzden siteleri bağlantı isimlerini değiştirerek yayın hayatlarına devam etmektedir. Şu an için Ottobet sitesinin giriş adresi ise Ottobet360. com adresi olarak bilinmektedir. Henüz bir değişiklik göstermese de sitenin güncel adresini her zaman doğru yerlerden takip etmelisiniz. Bu Ottobet güvenilir mi hususunda da önemli bir konudur. Bununla beraber, sitenin sizlere sunmuş olduğu e- mail ya da Skype adını kullanarak güncel ve doğru olan giriş adresini lazım olduğu zamanlarda öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here