Pashagaming Şikayet

0
118

Bahis siteleri şikayetleri çeşitli engeller, yavaşlıklar ve aksaklıklar konusunda olabilir. Bu aksaklıklar karşısında üyeler öncelikle site iletişim kanallarını kullanarak problemini yönetime iletir. Tatmin edici cevap veya hareket gelmediği takdirde başka kanallar kullanarak şikayetlerini dile getirebilir. Pashagaming şikayet konusunda üyelerinden gelecek bildirimleri canlı destek ve iletişi mail adresi ile kontrol eder. Çözülebilecek sorunlarla ilgili üye tarafına bilgi verilir. İnternette mevcut site ile ilgili başka bir şikayete denk gelinmemiştir.

 Pashagaming Güvenilir mi

Curaçao hükümeti tarafından denetlenen ve lisanslaması yapılan Pashagaming güvenilirlikkkk konusundaki tüm detaylarını sitesi üzerinden paylaşmıştır. Sitenin sahip olduğu lisans bilgileri Antillephone N.V Ticari adı: Pashagaming. Lisans numarası 8048/JAZ2013-001. Kayıtlı adres: E-Commerce Park Vredenberg, Curacao şeklindedir. Teknik alt yapısı Pronetgaming tarafından sağlanan site incelendiğinde Pashagaming güvenilir mi sorusuna olumlu yanıt verilebilir. Yine de finansal işlem gerektiren her internet sitesinde olduğu gibi dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Pashagaming Para Yatırma

 1. Tlnakit
 2. Visa
 3. Mastercard
 4. Maestro
 5. Neteller
 6. Click2pay
 7. Ecopayz
 8. Webmoney
 9. Astropay
 10. Paykasa
 11. Skrill
 12. Payzwin
 13. Otopay
 14. Banka havalesi

Sitesi incelendiğine para yatırma olanaklarıyla ilgili her hangi bir ayrıntı bulunamayan Pashagaming, üyelerine ayrıntılı bilgiyi iletişim kanalları aracılığıyla verir. Kredi kartıyla ödeme yöntemlerinde her hangi bir karışıklığa mahal vermemek içi site üyelerden belge talep edebilir. Seçenekler bir birleriyle kıyaslanmalı ve üye bakımından en avantajlı ve kolay olanı tercih edilmelidir. Bunun için minimum ve maksimum yatırılabilecek para tutarı ve işlemlerin gerçekleşme hızlarını öğrenmek gerekmektedir.

Pashagaming Para Çekme

 1. Tlnakit
 2. Visa
 3. Mastercard
 4. Maestro
 5. Neteller
 6. Click2pay
 7. Ecopayz
 8. Webmoney
 9. Astropay
 10. Paykasa
 11. Skrill
 12. Payzwin
 13. Otopay
 14. Banka havalesi

 Para çekme işlemlerinde üyelerine para yatırma seçeneklerini kullandıran site bu konuda da ayrıntılı bilgiyi site ana sayfasından duyurmaz. Bu gerekli bilgiler site yönetiminden canlı destek, mail adresi gibi iletişim kanalları kullanılarak talep edilebilmektedir. Para çekme işlemlerinde önemli olan nokta talep bildirildikten sonra ne kadar süre içerisinde işlemin gerçekleştirilebildiğidir. Bu işlemleri en kısa sürede ve en sorunsuz şekilde gerçekleştiren siteler tercih sebebidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here