Turnuvabet Güvenilir Mi

0
123

Sahibi olduğu lisans bilgilerini tüm ayrıntılarıyla ana sayfasının alt bölümünden bildiren sitenin, hakkında sorulan Turnuvabet güvenilir mi? sorusuna bu bilgiler çerçevesinde eksiksiz ve olumlu şekilde cevap verdiği görülüyor. Curaçao Gaming Commission tarafından lisanslaması yapılan site, 1668/JAZ numarası ve LuckyLand N.V. şirket bilgilerini kullanıcılarıyla paylaşıyor. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi için +44 7899 28 38 98 numaralı telefon kullanılabiliyor.

Turnuvabet Sms Şikayet

Sitenin tanıtım amaçlı mesajlarının Turnuvabet şikayet ve eleştirilerine sebep olduğu görülüyor. Site tarafından tüm üyelere toplu bir şekilde gönderilen kısa mesajların reklam içermesinin yanı sıra, belli durumlarda verilmesi büyük önem arz eden bilgilerin yine aynı yöntem kullanılarak üyelere bildirildiği anlaşılıyor. Başka bir şikayet ve eleştiri konusu barındırmayan sitenin kullanıcıları tarafından ilgiyle karşılandığı gözlemleniyor.

 

Turnuvabet Para Yatırma

  1. Bitcoin
  2. FPW Banka Havalesi
  3. Bank Transfer Banka Havalesi
  4. Web Nakit
  5. NDL Kredi Kartı
  6. Skrill
  7. Neteller
  8. International CreditCard

Para yatırma seçeneklerini kurallar menüsü altında bulunan yardım sekmesinde listeleyen sitede, verilen seçeneklere ait tüm ayrıntıların da sunulduğu görülüyor. Bu bilgilere göre Bitcoin yönteminde limitsiz olarak işlem yapılabiliyor. Fast Pay Web (Banka Havalesi) ile en az 30 TL yatırım yapma izni veriliyor. BankTransfer (Banka Havalesi) ile ise en az 10 TL tutarında para yatırılabiliyor. WebNakit yöntemiyle en az 1, en fazla 3 bin TL yatırım yapmak mümkün oluyor. NDL (Kredi Kartı) ile 20 EURO / 500 EURO arası işlem yapmak mümkün oluyor.  Skrill–Moneybookers kullanılarak en az 30 EUR-USD-GBP-TL, en fazla 5.000 EUR-USD-GBP-TL birimlerinde para yatırmak mümkün oluyor. Neteller yönteminde ise 5 TL ile 5 bin TL arası yatırım yapılıyor. Son yöntem International CreditCard ile 10 TL, 5000 TL arasında işlem yapılıyor.

Turnuvabet Yeni Giriş Adresi

Site üzerinden kurulduğu günden bu yana yalnızca iki defa adres bilgisi değişikliği yapıldığı biliniyor. Sitenin mevcut adres bilgisi turnuvabet2.com olarak kullanılıyor. Adres üzerinde değişiklikler yaparak kullanıcıların siteye erişimini gerçekleştiren sitenin ülkemiz üzerinde giriş engellemesi bulunuyor. Bu sebeple yapılan adres değişikliği işlemi sayesinde site kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdürüyor. Site mobil sayfası da aynı domain ile kullanımda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here